HALILARINIZI 3 GÜN İÇERİSİNDE TESLİM EDİYORUZ.

Hızlı Hijenik ve Güvenilir

Date: 13 Eylül 2014 Category:
Yaklaşık 10 yıldır Gebze Darıca’ da faaliyet gösteren, sektöründe ileri gelen firmalardan biri olan Papatya Halı Yıkama firmasına ilaveten Düzce’ de Uğur Halı Yıkama Tesisleri olarak hizmetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Tesislerimiz Avrupa standartlarında hizmet vermektedir. Hijyen ve kaliteli işçilikten ödün vermemekte kararlı olan firmamız Ucuz fiyata çok iş mantığını reddederek, yaptığı işin insan sağlığı ile doğrudan alakalı olduğunun bilinci içerisindedir. Bu sebeple halılarınız steril ortamda antialerjik ve antibakteriyel özel bio deterjanlar ile son sistem makinelerimizde yıkanmaktadır.

Günümüzde oto yıkama firmalarının hangi ortam ve standartlarda halı yıkama hizmeti verdiklerini halkımız bilmektedir. Sektörün çeşitli eksiklikleri ve halkımızın gerçek temizlik beklentilerine cevap vermek adına Uğur Halı Yıkama Düzce’ de ve bölgede hızla büyüyen bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana geçen zaman içerisinde halkımızın yoğun ilgisi firmamızı daha da güçlendirmiştir. Karşılaştığımız yoğun ilgi ve beğeniden ötürü tüm halkımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Uğur Halı Yıkama Temizlik San.
Hasan YOLSAL            
Yönetim Kurulu Bşk.