HALILARINIZI 3 GÜN İÇERİSİNDE TESLİM EDİYORUZ.

Halı Yıkama

"Profesyonel Halı Temizliği"

p_0001Uğur Halı yıkama ; olarak şunları söyleyebiliriz halılarınız öncelikle güvenli ellere teslim ediyorsunuz. Firmamızda kesinlikle halı yıkamada birinci sınıf halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Aklınıza şu sual gelebilir ama herkes bizde var diyor ama bizde belgesi var atık su belgemiz her şeyi açıklıyor. Bizde halılarınız kesinlikle hırpalanmaz overlok ipleri atmaz narin halılarınızda sökülme ip atması olmaz. Neden bu kadar iddialı konuşuyoruz çünkü yılların bilgisi tecrübesi var. Tesisimiz yeni kurulmadı 10 yıldır aynı yerde aynı kalitede hizmet veriyoruz. Yıllardır aynı adresteyiz ve devam edeceğiz. Aynı çalışanlar kısacası biz buyuz denemeden farkı anlayamazsınız. Biz “Uğur Halı Yıkamayız” bizimle beraber olduğunuz için teşekkür ederiz.

Düzce Halı Yıkama

Uğur Halı Yıkama olarak hizmet verdiğimiz ana yer aslında Düzce bölgesi olup bu bölgede Düzce Halı Yıkama işlemlerinde bölgede en iyi olup kaliteli hizmet en iyi fiyata vermeye çalışan firmayız.

Halı yıkama her daim bayanlar için zor bir işlem olmuş olup, çoğu zaman altından kalkması çok zor bir iş olmanın yanı sıra, doğru şekilde hareket edilmez ise bir kabusa dahi dönüşebilen bir iştir. Uğur Halı Yıkama olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamaya çalışmakla birlikte Düzce da faaliyet gösteren firmalar arasında sizlerin ilk aklına gelen firma olma yönünde çaba harcıyoruz. Düzce Halı Yıkama olarak bir arama motorunda arama yaptığınızda bu işle hiç alakası olmayan bir çok kafa karıştırıcı sonuç ile karşılaşabilirsiniz.Amacımız Düzce Halı Yıkama denince ilk akla gelen olup bu sektörde marmara bölgesinde ilk tercih edilen firmanız olmak.Düzce Halı Yıkama olarak Düzcenin gururu Düzce halkının halılarını yıkamaktayız ayrıca Her zaman sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.

Kaynak: http://www.papatyahaliyikama.net/hali-yikama.html

Halı Yıkama işlemleri ile ilgili Resimlerimiz:

2 Comments

 1. nurcan 16 Eylül 2014 Cevap Yaz

  Sizlere halılarımı yıkattıktan sonra halı yıkamacılara bakışım değişti.
  Alakanız ve temizliğinizden dolayı teşşekür ederim.Halılarım mis gibi olmuş,tertemiz pırıl pırıl, herkese tavsiye ederim.
  iyi çalışmalar diliyorum.

 2. Sinem 22 Eylül 2014 Cevap Yaz

  Halılarım çok temiz ve mis gibi olmuş,gerek ilginize gerek yaptığınız işin arkasında durmanıza ve 3 günde teslim etmenize tekrardan çok teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık….
  İyi çaışmalar diliyorum.

Mesaj Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.