HALILARINIZI 3 GÜN İÇERİSİNDE TESLİM EDİYORUZ.

Hizmetlerimiz

İşlerimiz

Uğur Halı yıkama olarak şunları söyleyebiliriz halılarınız öncelikle güvenli ellere teslim ediyorsunuz. Firmamızda kesinlikle halı yıkamada birinci sınıf halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Aklınıza şu sual gelebilir ama herkes bizde var diyor ama bizde belgesi var atık su belgemiz her şeyi açıklıyor. Bizde halılarınız kesinlikle hırpalanmaz overlok ipleri atmaz narin halılarınızda sökülme ip atması olmaz. Neden bu kadar iddialı konuşuyoruz çünkü yılların bilgisi tecrübesi var.

Stor Perde zebra tül. Evet günümüzde sıkça kullanılan sürekli olarak gördüğünüz perdeler. Uğur halı yıkama bu konuda bir kaç firmanın aksine bilgili olup müşterinin isteği üstüne bu temizliği yapıyor. Peki stor perde yıkatmak istiyorsunuz ne yapmanız gerekiyor?. Stor perdenizi yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli. Uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz. Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

Günümüzde belkide her on evin dördünde tercih edilen son yıllarda çıkmış olan perde türüdür. Peki bu perde nasıl temizlenmelidir? Stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Öncelikle stor perde temizliği uzman kişiler tarafından yapılır. Aksi takdirde yapısı gereği çok ince olan stor perdeleriniz de renklerinde bozulma, yıpranma ve yırtılma dahi görülebilir. Peki stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Stor perde temizlenirken perdeniz ve içinde bulunduğu mekanizma tamamen duvara monteli olduğu yerden sökülüp parçalı tek tek ayrılır.

Tamamen sökülen stor perde kimyasal oranı düşük olan şampuanlar ile sert olmayan fırçalar ile temizlenir. Stor perde temizliği tercih ettiğiniz firmanın iş konusunda bilgisine bağlıdır. Firmamızın bu konuda bilgisini yıllar sonundaki tecrübesinden alıyor.

Battaniye temizliği firmamızın müşteri memnuniyeti için vermiş olduğu bir hizmettir. Bu hizmet tamamen firmamız ile alakasız olup sadece müşterimizi memnun etmek amacı ile kuru temizle şirketlerinde yapılır.

Uğur halı yıkama bu konu üzerinde kalitesi sorgulanabilen bir firma ile iş yapmaz. Battaniye ve diğer ürünleriniz sanayi tipi çamaşır makinelerinde kendi özel şampuanları ile tek tek yıkanır. Ürünün tek tek yıkanması bu konuda dikkat edilecek en önemli unsurlardan biridir. Sebebi ise ucuzcu yani konuda iyi olmayan şirketler tek makineye iki veya üç battaniye birden atıyor. Bu durumda bir başkasının ürünündeki kir sizin ürününüze gelmiş oluyor. Bizim tercih ettiğimiz firma kesinlikle bu duruma ihtimal vermez. Firmamız yıkatmak için tercih ettiğiniz battaniyenizi kendisi temizlemediği için bu yönde para kazanmaz. Olası bir yıkatılması düşünülen battaniyeniz halılarınızla birlikte alınır ve halılarınızla teslim edilir.

Uğur Halı yıkama Yorgan lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Yorganlar makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar. Yorgan yıkama işleminde dikkat edilen diğer bir konu yorganlarının mutlaka tek tek yıkanması. halı yıkama Bu işlem yorgan yıkama maliyetini yükseltmekte fakat hijyen acısından önemli kabul ettiğimiz problemi ortadan kaldırmaktadır. Bu problem hiçbir muşterimizin yorganı başka birisinin yorganıyla beraber asla yıkanmaz. Halı yıkama işlemin uygulanan tek tek yıkama işlemi yorgan yıkama işlemi içinde aynı şekilde uygulanmaktadır. Yorgan yıkama işlemi için başka bir dikkat konusu ise renklilerin ve beyazların yıkanmasında uygulanacak ayrı yıkama teknikleridir.Bu işlem evde çamaşır makinenizde uyguladığınız yıkama teknikleriyle aynıdır.

Sık Sorulan Sorular

Uğur Halı Yıkama Temizlik Şirketimidir?

Uğur Halı Yıkama temizlik şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Ve yasal olarak bir temizlik şirketidir.

Uğur Halı Yıkama Temizlik Şirketinin Adresi Tam olarak Nerededir?

Düzce Çakırlar Mahallesin’de, Yığılca Yolu Üzerindeyiz klasik ağızla kime sorsanız yerimizi tarif ederler.

Personelinizi Ne kadar Tanıyorsunuz?

Bizimle çalışan personelimiz ile ilgili detaylı bilgiye sahibizdir. Genel itibari ile personelimizi kendimiz evlerine bıraktığımız için adresleri teyit edilmiş şekilde bizde yer almaktadır. Ayrıca nüfus bilgileri de firmamızda yer almaktadır.

Temizlik için gerekli olan araç ve gereç tarafınızca sağlanıyor mu?

Temizlik hizmetimiz malzemeli ve malzemesiz olmak üzere iki şekilde verilmektedir. Bu seçeneklere göre hizmet ücretlerinde farklılık olmaktadır.

İş Anlayışımız

Anti Bakteriyel Yıkama 100%
Ücretsiz Servis 100%
Güneş Görmeyen Kurutma Odası 100%
Vakumlu Toz Alımı 100%
Son Teknoloji Ürünler ile Çalışma 100%
Paketleme Depolama ve Sevkiyat 100%
Son Kontrol 100%
Anti Bakteriyel Bio Deterjan Kullanımı 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%

Müşteri Yorumları

 • "Hizmetlerinizden dolayı teşekkürü borç biliriz."

  "Akarsu Yapı İnşaat"

 • "Hizmetleri ile her zaman Güven ve Profesyonelliğin adı olmuştur" 

  "Nuray Mobilya"

 • "Hizmetleriniz; Personeliniz ve firmanız kadar dürüst ve temiz."

  "Ev Sar Halı ve Mobilya"

 • "Sizinle çalışmaktan gurur ve onur duyuyoruz, Teşekkürler."

  "İş Kur Düzce İl Müdürlüğü"