HALILARINIZI 3 GÜN İÇERİSİNDE TESLİM EDİYORUZ.

Stor Perde Yıkama

stor-perde-yikamaDüzce Stor Perde Yıkama  zebra tül. Evet günümüzde sıkça kullanılan sürekli olarak gördüğünüz perdeler. Uğur Stor Perde Yıkama bu konuda bir kaç firmanın aksine bilgili olup müşterinin isteği üstüne bu temizliği yapıyor. Peki stor perde yıkatmak istiyorsunuz ne yapmanız gerkiyor?. Stor perde yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli. Uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz. Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

Günümüzde belkide her on evin dördünde tercih edilen son yıllarda çıkmış olan perde türüdür. Peki bu perde nasıl temizlenmelidir? Stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Öncelikle stor perde temizliği uzman kişiler tarafından yapılır. Aksi takdirde yapısı gereği çok ince olan stor perdeleriniz de  renklerinde bozulma, yıpranma ve yırtılma dahi görülebilir. Peki stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Stor perde temizlenirken perdeniz ve içinde bulunduğu mekanizma tamamen duvara monteli olduğu yerden sökülüp parçalı tek tek ayrılır.

Tamamen sökülen stor perde kimyasal oranı düşük olan şampuanlar ile sert olmayan fırçalar ile temizlenir. Stor perde temizliği tercih ettiğiniz firmanın iş konusunda bilgisine bağlıdır. Firmamızın bu konuda bilgisini yıllar sonundaki tecrübesinden alıyor.

-Stor perdemde leke var.  Yıkatırsam çıkar mı?
* Stor perdeniz’deki leke halılardaki lekelerden farklı olup kolay kolay çıkması söz konusu değildir.

Sebebi ise ince dokusundan dolayı stor perdeniz de fazla işlem yapılamıyor. Fazla işlem yapmadan çıkartma yöntemi yok mu? Tabiki var. Ancak bu stor perdenize sadece yıpranma payı vermez. Boyasın da atma perdenin kendi rengini yakma gibi durumlar söz konusu olacaktır. Firmamız stor perdenizdeki lekeleri çıkartamadıysa eğer (her ne kadar bu işlem genel olarak söz konusu olmasa dahi) lekenin üstüne fazla gitmenizi önermeyiz. Stor perdeniz o küçücük lekelerden daha önemli bizim için. Stor Perde Yıkama Düzce

Stor Perde Yıkama ile ilgili Resimler:

2 Comments

  1. nermin 23 Eylül 2014 Cevap Yaz

    yardımlarınız için teşekkür ederim sizden cok memnun oldum

  2. nermin doruk 23 Eylül 2014 Cevap Yaz

    yaptıklarınız için teşekkürler herkez e tavsiye ediyorum bilginize

Mesaj Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.